Poznaj najnowsze trendy kolekcji jesiennej tego roku.

Kto szyje ubrania na miarę?

Napisane przez dnia 2 sierpnia '13 w Moda | Brak komentarzy

Boks imieninowy

Prezent

Wszystkiego najlepszego życzymy dzisiaj: Alberta, Leopolda

Z okazji imienin dużo zdrowia!

Horoskop - Skorpion

Dzisiaj masz szansę, aby się wybić, pozałatwiać swoje ważne sprawy i zadbać o interesy. To dobry czas dla osób pracujących na własny rachunek lub na samodzielnym stanowisku. Będziesz zaprzątnięty sprawami materialnymi i finansowymi.

Kto szyje ubrania na miarę?

Oczywiście szycie na miarę to domena krawcowych, lecz w zadanym pytaniu bardziej oczekuję odpowiedzi – do kogo skierowana jest odzież przygotowana idealnie na miarę. Jak łatwo się domyśleć p[powstaje ona dla osób o niestandardowych wymiarach, osób które mają problem by kupić odzież w sklepach.


Dla nich szycie nas miarę zdaje…

usługa concierge

Foto: www.bankier.pl

Dla nich szycie nas miarę zdaje się być idealnym rozwiązaniem. Jednak nie tylko tacy ludzie sięgają po szycie na miarę. Klientami takich salonów są równie dobrze osoby bogate, które po prostu chcą dokonać zakupu odzieży idealnie dopasowanej do ciała. Takie ubrania bardzo trudno jest kupić w sklepach tradycyjnych, które oferują rozmiary typowe. Chcąc kupić przykładowo idealnie skrojony garnitur musicie się zdecydować na szycie na miarę, gdyż nie ma szans, byście nawet w najlepszych salonach znaleźli idealny garnitur.

Wprawdzie zapewne zostanie wam zaproponowana usługa dopasowania…

Wprawdzie zapewne zostanie wam zaproponowana usługa dopasowania odzieży do wymagań, lecz nie ma szans by zrobiono to idealnie, tak jak będzie to miało miejsce, gdy będzie przeprowadzone szycie na miarę.

kolekcja damska

Foto: files.students.ch

Wymiana waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
GBP - Funt szterling
Wykres kursu waluty GBP

Demoty

To nie jest tak, że wszyscy cię nie lubią, – zawsze jest ktoś, kto jeszcze cię nie zna.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>