Poznaj najnowsze trendy kolekcji jesiennej tego roku.

Boso przez świat.

Napisane przez dnia 12 lutego '13 w Obuwie | Brak komentarzy

Boks imieninowy

Prezent

Wszystkiego najlepszego życzymy dzisiaj: Adama, Ewy, Eweliny

Z okazji imienin dużo zdrowia!

Horoskop - Skorpion

Nie znajdziesz dziś powodów do narzekań. Będziesz odważny i optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Dziś masz szansę skorzystać tam, gdzie inni się kłócą lub rezygnują. Dzień sprzyja śmiałym i zdecydowanym posunięciom zawodowym.

Zazwyczaj buty sklep oferuje w wielu opcjach rodzajowych i rozmiarowych. To ważne, żeby dobrać odpowiednie buty, żeby móc swobodnie się przemieszczać. Już dawno minęły czasy, gdy ludzie chodzili w drewnianych człapach, a jeszcze dawniej jeszcze w ogóle nie było butów.


Na szczęście dzisiaj buty sklep…

Na szczęście dzisiaj buty sklep znajdzie odpowiednie dla każdego – mowa tutaj głównie o cenie. Można kupić buty za nieduże pieniądze i jak reszta ciuchów nie jest to raczej spory wydatek. Nikt nie chodzi boso w cywilizowanym świecie, jeśli tylko chce. To wyznacznik rozwoju. Stopy ludzkie są delikatne, bo nie są przystosowane do chodzenia bo grząskim gruncie, który jest przepełniony różnego rodzaju kamieniami i gałęziami, które wbijają się w pięty i stopy.

Może kiedyś ludzie mieli twardsze stopy,…

Może kiedyś ludzie mieli twardsze stopy, ale teraz jest im to niepotrzebne, bo buty sklep sprzedaje na zawołanie i nie ma z tym żadnego problemu. Także buty sklep może sprzedawać przez Internet, co jest kolejną modernizacją. Wszystko zmierza do przodu ku postępowi i trzeba się z tego cieszyć, bo nie jesteśmy bosi.

Wymiana waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
GBP - Funt szterling
Wykres kursu waluty GBP

Demoty

Atomowa budka z Hot-Dogami – W okresie zimnej wojny świat stał u progu wojny atomowej. Podczas kryzysu kubańskiego pomiędzy ZSRR a Stanami Zjednoczonymi napięcie sięgało zenitu. Dowództwo Radzieckie za jeden z celi obrali budynek znajdujący się w samym centrum pentagońskiego dziedzińca. Sowieci przy użyciu zdjęć satelitarnych zaobserwowali, że codziennie o tej samej porze wybierają się do niego pracownicy Pentagonu, pomyśleli wtedy, że jest to jedna z najpilniej strzeżonych twierdz, w której odbywają się ważne spotkania. Jak się jednak okazało, była to jedynie budka z Hot-Dogami.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>